ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ
FOTO GALERİ
REFERANSLAR
E-KATALOG
HABERLER
İLETİŞİM

 


Ürünlerimiz


Merkez Ofis ve Fabrika

Parseller Mah. Telli Sk. No:4/2 Aşağı
Dudullu - Ümraniye / İSTANBUL
Tel : +90 (216) 614 09 54
Fax : +90 (216) 614 09 55
E-mail : info@ketsaritim.net

Hızlı Menü

ŞİRKET PROFİLİ

2002 yılında su arıtma sektöründe hizmet vermeye başlamış olan Kets, uzman kadrosu ile attığı emin adımlar sayesinde kısa sürede piyasada seçkin bir isme sahip olmuştur. Kurulduğundan bu güne kadar; dürüst çalışma ilkesinden hareketle, kalite ve emniyetten taviz vermeden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendine görev bilmiş ve bu sayede müşteri güvenini kazanmayı başarmıştır.

2004 yılı içerisinde, arıtma sistemlerinin vazgeçilmez bileşeni olan kimyasal madde satışı da yapmaya başlayan Kets, 2,5 yıllık bir satış döneminin ardından, kendi üretimi ile kendi markasını oluşturmaya karar vermiş ve 2007 senesi başlarında Softamin markasının doğuşu gerçekleştirilmiştir.Softamin'in kalitesi, işletmeye sağladığı kazançları ve sorunsuz işletimi, Softamin'in şimdiden kimyasal sektöründe geniş bir pazar ağına sahip olmasını sağlamıştır.

Kets ve Softamin, her iki markasının da kalitesinin belgelendirilmesi için ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 çalışmalarına başlanmış , kısa bir dönemin ardından bu 3 belgeyi temin etmiş ve şuan ISO standartları kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir.

Su analizi yapılması ile uygun arıtma sisteminin seçimi, dizaynı, montajı ve kimyasal uygulamasını aynı çatı altında birleştirmeyi başarmış bir firma olarak; su ile ilgili her türlü probleminize kalıcı çözüm sağlayarak ve devamında etkin servis ağımız ile sizlere hizmet vererek sektörde daimi bir isim sahibi olma yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Her geçen gün artan iş potansiyeli ile Kets şu an, Dudulluda ki ofis ve üretim yeri ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yoğun şekilde çalışmaktadır.

Güzel günlerde birlikte çalışmak dileğiyle...

KURUMSAL

Şirket Profili Sertifikalarimiz Firma Sicil ve Mali Bilgiler

ÜRÜNLERİMİZ

Reverse Osmosis Sistemi Ultrafiltrasyon Sistemleri Kum Filtre Sistemleri Aktif Karbon Sistemleri Yumuşatma Sistemleri Demir ve Mangan Giderimi Ozon Sistemleri Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri Membran Filtresi Torba Filtre Hepa Filtre Paslanmaz Filtre Kapları Statik Mikser Venturi Hidrofor ve Pompa Çeşitleri Arıtma Sistemi Otomasyonu Su Şartlandırma Kimyasalları Arıtma Sarf Malzemeleri Ev Tipi Su Arıtma Cihazları Saf Su ve Ultra Saf Su Temini
Abem Kimya Ak Yapı Bilfen Biltur Binbaşı Bitas Bosal Mimaysan A.Ş. Büro Model Golf Oxy Kumsu Naturel Niğde Gazozu Öz Yapı İş Ortaklığı Pinhan Safir Ambalaj Hops Sapro Saray Aluminium Saray Kaynak Suyu Sinpaş Sisma Taşkesti Doğal Mineralli Su Universal Hastaneler Grubu Taşdelen